5.6.12

ERKI 2012

 


Blazer - Seppälä 
Shirt - Gina Tricot 
Skirt - Bershka 
Clutch - Gina Tricot 
Wedges - Peacocks


On 26th of May, took place ERKI Fashion show in Tallinn. (I believe it's the most famous fashion show in Estonia). It had it's jubilee this year - 30 years of ERKI - it took place in an old industrial building, which I really liked! Thanks to Diaana, we managed to get into VIP lounge and even sit in the front row, right in the middle! Can you believe it? Anyways, I really liked most collections, but some were not my cup of tea. I didn't bring my camera, and these are the only pictures I found on the internet.
Other news are that my school-year is now over and I can focus on some other things. The weather here isn't the best, but I hope it will get better, so I can take a lot of pictures!:)

26.mail külastasin ma ERKI Moeshowd, mis toimus Kultuurikatlas. Show oli lahe, ning mulle meeldisid päris paljud kollektsioonid, kuigi mõned ei olnud üldse minu maitse. Sellel aasta oli neid juubel - 30 aastat ning ma ütlen, et korraldajad tegid minu arvates päris hea töö, kuigi vahe-etendus pausi ajal oli minu arvates väga random ja sinna üldse ei sobinud. Tänu Diaanale pääsesime me aga VIP lounge ning seetõttu saime istuda ka esimese rea keskel! Ma ei uskunud, et see võimalik on, aga oli! Ma ise ei võtnud kaamerat ja need on ainukesed pildid, mis ma endast internetist leidsin.
Kooliaasta on nüüd läbi ning nüüd saan lõpuks mõelda millegile muule, kui koolile (autokooli eksamitele näiteks)! Ilmad pole just väga soojad hetkel, kuid loodan, et need parandevad ning siis saan palju pilte teha! :)


No comments:

Post a Comment